Üye Ol | Üye Girişi | Site Haritası | Bize Ulaşın

S-40 SMGP

S-40 SMGP

  • Stok Durumu: Stokta

Net Fiyat : 540,00 $ + KDV(18)
KDV Dahil Fiyat : 637,20 $

 

Ürün Ayrıntıları

S-40 SMGP ● KABLOSUZ ALARM ● HARİCİ SİREN ● GSM ve GPRS MODÜL ● 32 KABLOSUZ BÖLGE ● 8 KABLOLU BÖLGE ● TÜRKÇE SESLİ KONUŞMA ● EV OTOMASYONU
Kapasitesi : Akıllı otomasyon özelliği; 8 adet otomasyon anahtarı ile akıllı otomasyon sistemi. Kablolu bölge; Birbirinden bağımsız NO/NC kontak tipinde çalışan 8 kablolu bölge. Kablosuz bölge; Birbirinden bağımsız çalışan 32 kablosuz bölge . Bölge tiplemeleri; 6 farlı bölge tipi ile profesyonel güvenlik çözümü. Kontrol : Telefon hat kontrolü; Telefon hattı kesildiğinde AHM ‘ ye bilgi gönderimi, LCD ekranda uyarı ikonu, sesli uyarı veya sistem kurulu ise sireni aktifleştirir. Kablosuz dedektör kontrolü; Her kablosuz dedektörden ayrı ayrı düşük pil ve sensör kaybı bilgisi alabilme. Telefon kontrolü; Elektrikli ve elektronik cihazların uzaktan telefon ile kontrolü. Kullanım, Yönlendirme ve Uyarıcılar : LCD ekran; İkon göstergeli 3" LCD ekran ile görsel uyarılar ve programlama destek bilgisi. Konuşan alarm paneli; Tüm programlama, sistem kayıtları, uyarı bilgileri, Türkçe sesli söyleme. Olay kaydı; geçmiş olay kayıtları, sesli ve LCD ekran üzerinden raporlama. Adresleme kolaylığı; Otomatik tanıtma veya manuel ID girişli olarak tanıtma işlemi yapabilme. Yürüme testi; Dedektör çalışma durumlarını ve kayıtlarını görebilme. Adres ses kaydı; Panele ses kaydı yapıldığında alarm durumunda kullanıcı telefonunu arar ve bu ses kaydını dinletir. Programlayıcı ve kullanıcı ara yüzü; Kullanıcının ayrı arayüzü vardır şifre değiştirme, bypass yapma, bölge tipi ayarlama ve saat tarih değiştirme işlemlerini yapar. Şarj edilebilir batarya; Elektrik kesildiğinde batarya devreye girer, elektrikler geldiğinde batarya şarj olur. Kablosuz tekrarlayıcı; Sinyal tekrarlayıcı kullanılarak çok geniş alanlarda kullanım imkanı. Örneğin; otopark, otel, okul, hastane vs alarm sistemi projeleri. Protokol, Haberleşme, Bilgi Gönderimi ve Güvenliği : GPRS, GSM ve PSTN; üzerinden güvenlik merkezlerine ve kullanıcılara bilgi gönderimi. Bilgi yedekleme; GPRS kesildiğinde GSM, GSM kesildiğinde PSTN üzerinden bilgi gönderebilir. Çift IP desteği; Birinci IP adresinden gönderemediğinde otomatik ikinci IP adresine geçer. Bilgi gönderimi; 2 AHM numarasına bilgi gönderip. 4 kullanıcı telefonuna SMS gönderip telefonları sesli arayabilir. Güvenlik Merkezi Desteği; CONTACT ID formatında çalışan tüm güvenlik merkezlerine bilgi gönderebilir. CMS Programı; 10000 kullanıcı kapasiteli CONTACT ID formatında çalışan güvenlik merkezi programı. Çift yönlü haberleşme; Dedektörlerin alarm halinde panele bilgi gönderdiği gibi, panelde belli aralıklarla dedektörlere sinyal göndererek çalışma durumlarını kontrol eder.
Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.